עיצוב שקיות

​ ​
קופסא עם מכסה אינטגרלי
 
שרוול + קופסא
 
מכסה + תחתית 
קופסא למשחקי קלפים
 
קופסא מתקפלת
פתיחה עליונה + תחתונה
 
אריזות מיוחדות
 
השקיות, אותן השקיות שלעיתים אף אחד לא ממש מתייחס אליהן ברצינות, אותן השקיות הן אלה לעיתים שעושות את ההבדל בין רכישת מוצר כזה או אחר או אם לאו. שקיות אריזה אשר בתוכן נמצא המוצר הנחשק אשר יהיה נחשק עוד יותר אם אותה השקית תהיה שקית אטרקטיבית ומעניינת.

רבים לוודאי שואלים את עצמם למה מוצר אחד נמכר יותר מאשר מוצר אחר. הסיבות הן רבות אך ללא ספק העיקרית ביניהן ,וכך יעידו המחקרים, כי העין קונה עוד לפני כל חוש אחר. עיצוב שקיות מותאמת למוצר ולצרכי קהל היעד של המוצר הזה יביא עימו קצב מכירות גדול הרבה יותר.

עיצוב שקיות נייר או כל סוג של אריזה אחרת היא למעשה המפגש הראשוני בדרך כלל של הצרכן עם אותו המוצר, לפסיכולוגיה של הצרכנות יש משמעות רבה ועל כך נכתב ופורסם רבות. חברות גדולות וקטנות משקיעות כסף ותכנון יסודי בנושא עיצוב שקיות נייר על מנת להביא לצרכן את המוצר המוגמר הטוב ביותר.

אולם לא רק הדפוס על השקית קובע אם השקית או אותה האריזה תמשוך את עין הצרכנים. עיצוב שקיות קרטון למשל צריכות להיות גם פרקטיות מאוד, אם עיצוב שקיות קרטון אלו לא יכלול אלמנטים מתחום הנדסת האנוש שתותאם לצרכנים אזי מהר מאוד המוצר יאבד מערכו. הכוונה היא כי האריזה צריכה להתאים בגודלה למבנה המוצר וכולי.

איך אבחר מי יעצב עבורי את האריזה?
עיצוב קופסאות נייר או אריזות קרטון אחרות הן למעשה בנויות מחומר גלם אשר צריך לעמוד בשעת מבחן בצורה איתנה. עיצוב קופסאות קרטון יפות ככל שיהיו אם יקרעו והמוצר יינזק אז אין כל חשיבות ליופי האריזה .

חברות שמכבדות את עצמן יציעו ללקוחותיהם מוצרים איכותיים, חשוב כי עיצוב קופסאות קרטון יכלול דפוס איכותי ,חומר גלם מעולה ויצירתיות.

עדי הפקות דפוס
עיצוב קופסאות נייר של החברה יעשה בשיתוף פעולה עם הלקוח תוך התחשבות והבנת הצרכים. עיצוב הקופסאות יעשו ברמה גבוהה מאוד ואיכותית מתוך ניסיון רב שנים שנרכש על ידי הצוות המקצועי של החברה .
 

שימושים שונים בתעשייה


חייגו 050-2234279 (ירון)
או 050-7215031 (עדי)
ונשמח לעמוד לרשותכם
ולייעץ בכל נושא
מלאו פרטיכם בטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם


סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702
פקס: 02-5334073  | 
adiboxes@gmail.com
 
סניף צפון:  פקס: 04-6870990
 

סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702

home, home, house, building

סניף צפון: טל' 050-223-4279

home, home, house, building
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

050-2234279 (ירון) / 050-7215031 (עדי) 

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: