אריזות קרטון

​ ​
קופסא עם מכסה אינטגרלי
 
שרוול + קופסא
 
מכסה + תחתית 
קופסא למשחקי קלפים
 
קופסא מתקפלת
פתיחה עליונה + תחתונה
 
אריזות מיוחדות
 
הרעיון העיקרי במכירה של מוצר כזה או אחר הוא ביכולת לגרום לקונה להתרשם ממוצר כזה או אחר. מה שיתפוס את העין של הקונה הוא בראש ובראשונה אריזה איכותית של המוצר אותו ירצה לקנות. האריזה היא למעשה המפגש הראשוני של הלקוח עם אותו המוצר אשר ארוז בתוך אותה האריזה.

חברות משקיעות הון תועפות בחשיבה איך לגרום ללקוח פוטנציאלי כזה או אחר לרצות ולחשוק במוצר. אריזות קרטון הן אחת האופציות המועדפות לאלה שרוצים לארוז את המוצר שלהם בצורה כזו שתבליט את המוצר שלהם על פני כל מוצר אחר. אריזות קרטון ירשימו את הסובבים במידה ויהיו מספיק אטרקטיביים מבחינת עיצוב האריזה.
 
מה יגרום לאריזות להיות אטרקטיביות?
יש כאמור אין ספור אפשרויות על מנת להפוך קופסאות למשהו שימשוך את עין הקונים. לעצב אריזות קרטון זה הוא כאמור סוג של אומנות וחשוב כי מי שימליץ לכם עם סגנון העיצוב יהיה איש מקצוע אשר רכש ניסיון רב בתחום.

אריזות קרטון ניתן כאמור לעצב בשלל צבעים ורעיונות, ניתן להפוך את קופסאות הקרטון לסוג של תיק קטן עם ידיות , ניתן לשלב מגוון רחב מאוד של צבעים, ניתן לשלב הבלטות והטבעות בעיצובים שונים ומיוחדים. הדפוס על גבי אריזות קרטון כאלה ואחרות הוא כאמור עניין למקצוענים בלבד וחשוב מאוד כי עבודת הדפוס תהיה עבודה איכותית ומקצועית.

איך לבחור חברה להפקות דפוס?
ראשית כל חשוב מאוד להבין כי אין להתפשר על האיכות. קרטונים יכולים להגיע באריזות קטנות או גדולות, יפות יותר או פחות, אך בכל מקרה חשוב כי איכות הקרטון תהיה ברמה גבוהה על מנת שלא יקרו מצבים בהם הקרטון נהרס או נקרע.

עוד פרט שחשוב מאוד להתייחס אליו ברצינות הוא כאמור איכות עבודת הדפוס ,לחדות והניקיון של עבודת דפוס  אריזות נייר איכותית אין תחליף.

קרטונים ?עדי הפקות דפוס לשירותכם!
צוות מקצועי יקבל את פניכם ביצירת אריזה מושלמת עבורכם, בין אם אלו שקיות נייר או כל סוג של אריזה נעניק לכם את המוצר המוגמר באיכות גבוהה. שקיות נייר ושאר המוצרים באחריות מלאה לשביעות רצונכם.
 

שימושים שונים בתעשייה


חייגו 050-2234279 (ירון)
או 050-7215031 (עדי)
ונשמח לעמוד לרשותכם
ולייעץ בכל נושא
מלאו פרטיכם בטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם


סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702
פקס: 02-5334073  | 
adiboxes@gmail.com
 
סניף צפון:  פקס: 04-6870990
 

סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702

home, home, house, building

סניף צפון: טל' 050-223-4279

home, home, house, building
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

050-2234279 (ירון) / 050-7215031 (עדי) 

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: