ייצור קרטונים

​ ​
קופסא עם מכסה אינטגרלי
 
שרוול + קופסא
 
מכסה + תחתית 
קופסא למשחקי קלפים
 
קופסא מתקפלת
פתיחה עליונה + תחתונה
 
אריזות מיוחדות
 
לכאורה זה נראה דבר פשוט וחסר חשיבות אך כמה חשיבות יש לאותו הקרטון אשר שומר על המוצר שלכם, כמה חשיבות יש ליצירת אריזה נוחה ואיכותית, לאריזה אשר הרבה בזכותה יעדיף צרכן כזה או אחר לרכוש את המוצר שלכם ולא של המתחרים.

זה עשוי להישמע מופרך, אך לעיתים לא רחוקות קצב מכירת מוצרים כאלה ואחרים עולה ביחס ישיר לאופי וסוג האריזה, לעומת זאת השקעה לא נכונה באריזת מוצר עשויה לפגום בקצב המכירה של המוצר.

רבות החברות אשר משקיעות ימים כלילות במחשבות על כל פרט ופרט באריזה של מוצרים גדולים כקטנים. מתנה יפה לא תהיה מושלמת אם היא מגיעה באריזה לא מכובדת. ייצור קרטונים במקרה זה הוא חשוב מאין כמותו על מנת למשוך את עין הלקוחות.

אומרים שאין הזדמנות שנייה להתרשמות ראשונה. אמנם זהו פתגם יפה אך מסתבר כי הוא גם נכון. ייצור קרטונים לצורכי אריזה הוא מקצוע לכל דבר ועניין, רק מי שמספיק מיומן ומנוסה בתחום יודע עד כמה ייצור קרטונים לאריזה הוא חשוב למכירת המוצר.

מה בעצם זה אומר ייצור קרטונים לצורכי אריזה?
 ייצור אריזה מתאימה כוללת בין השאר את חומר הגלם עצמו והעיצוב של אותו חומר גלם. ייצור אריזה יכול להיות הן מקרטונים או משקיות או מכל דבר אחר שישמור על המוצר בצורה בטוחה ונוחה.

ייצור שקיות שמותאמות למוצר, העיצוב שקיות שלהן יכלול את הדפוס המתאים על גבי השקית ומבנה השקית, מבנה השקית כלומר: גודלה, צורתה, צורת הידיות וכולי .

ייצור קופסאות מקרטון לצורכי אריזה כמו גם ייצור שקיות לאריזה חשוב מאוד.אולם חשוב עוד יותר כי החברה אשר מפיקה את מוצרי האריזה תשתמש במוצרים איכותיים, שכן שימוש במוצרים לא איכותיים יגרמו לנזקים למוצר עצמו, אם תקרע השקית והמוצר ייפול ויינזק הנזק התדמיתי לאותה החברה הוא עשוי להיות כבד.

ייצור קרטונים אצל עדי הפקות דפוס!
צוות מקצועי של אנשים שרכשו ניסיון רב בייצור והפקת דפוס יעמידו לרשותכם את כל האפשרויות לייצור מוצר אריזה איכותי ביותר.ייצור קופסאות מחומרי הגלם איתם משתמשים בעדי הפקות דפוס הם מהטובים ביותר שיש .

שימושים שונים בתעשייה


חייגו 050-2234279 (ירון)
או 050-7215031 (עדי)
ונשמח לעמוד לרשותכם
ולייעץ בכל נושא
מלאו פרטיכם בטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם


סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702
פקס: 02-5334073  | 
adiboxes@gmail.com
 
סניף צפון:  פקס: 04-6870990
 

סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702

home, home, house, building

סניף צפון: טל' 050-223-4279

home, home, house, building
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

050-2234279 (ירון) / 050-7215031 (עדי) 

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: