ייצור אריזות

​ ​
קופסא עם מכסה אינטגרלי
 
שרוול + קופסא
 
מכסה + תחתית 
קופסא למשחקי קלפים
 
קופסא מתקפלת
פתיחה עליונה + תחתונה
 
אריזות מיוחדות
 
 מוצר שנמכר ברשת מזון או בכל חנות אחרת הוא סופו של תהליך ארוך ומייגע שמתחיל מרגע תהליך ייצורו של המוצר ועד לרגע בו הוא עובר לשימוש הלקוח. במוצר כזה שנמכר בסופו של יום מושקעים כספים רבים בתהליך הוצאתו אל האור ומושקעות מחשבות רבות על מנת לגרום למוצר זה להימכר.

ייצור אריזות או ייצור קרטונים של המוצרים הללו הוא חלק מאוד משמעותי וחשוב על מנת להגיע אל הרגע הזה שבו המוצר נמכר אל הלקוח. יש שיגידו כי ייצור אריזות הוא לא פחות חשוב מאשר המוצר עצמו שכן מוצר שלא ארוז בצורה מקצועית ואיכותית לא יימכר בסופו של דבר. ומנגד מוצר שהוא פחות איכותי עשוי להימכר הרבה בזכות האריזה המרשימה שלו.

אז איך אבחר את האריזה שהכי מתאימה למוצר שלי? ייצור אריזות נייר הן ללא ספק ייצור של סוג אריזה מרשים ויפה אך מעבר לעובדה שנרצה למוצר שלנו אריזה יפה אנו מחויבים כי למוצר תהיה אריזה פרקטית. ייצור אריזות נייר יתאימו לסוג מסוים של מוצרים ולא לסוג אחר, על כן יש לקחת בחשבון גם את נושא הפרקטיות ומנגד יש להתחשב בצד התקציבי כלכלי.

מעבר לפרקטיות חשוב לבנות סוג של אריזה שתהיה מיוחדת במינה, ייצור קופסאות נייר מאפשרת משחק אשר בסופו של יום תוכלו לבנות אריזה מדהימה, כמו כן ייצור קופסאות קרטון, בסגנון זה של אריזה ניתן לשלב חלונות ,צורות שונות של ידיות וכולי.

 ייצור אריזות ? איך לבחור מי ייצר עבורי את האריזה?
ייצור קופסאות קרטון או למשל במקרים של ייצור שקיות לצורכי אריזה נוחה וטובה לאריזת המוצר חשוב מאוד להשתמש החומרי גלם איכותיים ביותר. חומרי גלם איכותיים יתנו לכם את השקט הנפשי בכדי לדעת כי לא יעונה כל רע למוצר שלכם. ייצור שקיות שעלולות להיקרע הן נזק גם למוצר וגם לתדמית של החברה המייצרת.

מחפשים ייצור קופסאות נייר? עדי הפקות דפוס לשירותכם
בעדי הפקות דפוס נרכש ניסיון רב שנים בייצור של מוצרי אריזה. צוות מקצועי ימליץ ויכוון אתכם אל מוצר האריזה המתאים ביותר עבורכם במחירים אטרקטיביים ובאיכות גבוהה. המוצרים שלנו הם ברמת גימור גבוהה במיוחד ובאחריות מלאה.   

שימושים שונים בתעשייה


חייגו 050-2234279 (ירון)
או 050-7215031 (עדי)
ונשמח לעמוד לרשותכם
ולייעץ בכל נושא
מלאו פרטיכם בטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם


סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702
פקס: 02-5334073  | 
adiboxes@gmail.com
 
סניף צפון:  פקס: 04-6870990
 

סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702

home, home, house, building

סניף צפון: טל' 050-223-4279

home, home, house, building
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

050-2234279 (ירון) / 050-7215031 (עדי) 

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: