הפקת אריזה

​ ​
קופסא עם מכסה אינטגרלי
 
שרוול + קופסא
 
מכסה + תחתית 
קופסא למשחקי קלפים
 
קופסא מתקפלת
פתיחה עליונה + תחתונה
 
אריזות מיוחדות
 
 רבים לוודאי תוהים איך זה יתכן כי מוצר אחד ימכור יותר ממוצר אחר. ברור כי לאיכות המוצר יש חשיבות עליונה. אך מה יגרום לצרכנים להימשך דווקא לסוג מסוים של מוצר ולא למתחרה שלו? אחת הסיבות נעוצה בכך שלמראה עיניים יש חשיבות גדולה מאוד בבחירה של הלקוחות. אריזה שמושכת את העין תשפיע השפעה מכרעת לגבי בחירתו של צרכן כזה או אחר.

על כן חשוב מאוד כי המוצר שלכם יהיה ארוז בצורה מקצועית ומסוגננת היטב ובמיוחד אחרי מחשבה מעמיקה לגבי סוג האריזה ,עיצובה ואיכותה. הפקת אריזה היא בראש ובראשונה תכנון והבנה של מה שנחוץ על מנת למכור את המוצר שבתוך האריזה בצורה הטובה ביותר.

ישנן כאמור שלל רחב מאוד של אפשרויות אריזה, יש צורך להבין את מה נדרש לארוז על מנת להחליט מה הכי מתאים למוצר. הפקת אריזה יכולה להיות למשל הפקת קופסא, הפקה כזו היא תהיה שונה מן הסתם מאשר הפקת שקיות. ישנם מוצרים אשר זול יותר או יעיל יותר לארוז בשקיות ולעומת זאת הפקת קרטונים עשויה להתאים ולהיות פרקטית יותר למוצרים מסוימים.

הפקת אריזה לא מסתיימת כלל בסוג האריזה המתאימה למוצר כזה או אחר. שלב נוסף וחשוב מאין כמותו הוא להחליט איך תראה האריזה. הפקת קרטונים או ייצור אריזות תאפשר משחק עם צורת הסגירה או חלונות ועיצובים שונים שניתן לעשות על מנת להרשים את האריזה.

איך אבחר את חברת ההפקות שלי?
חברה שעוסקת בהפקות של מוצרי אריזה מחויבת לאיכות. מוצרי אריזה מחויבים להיות מוצרים איכותיים ביותר שכן שקית שנקרעת או קרטון לא איכותי עשוי לגרום לנזק רב למוצר עצמו. הפקת אריזות נייר למשל, לא יתאימו למוצרים נוזליים או מוצר שעשוי לקלקל את האריזה לכן בבחירת מוצר האריזה בעל המקצוע מחויב להמליץ מניסיונו על הפקת אריזה מתאימה.

 הפקת אריזות נייר ? פנו ל"עדי הפקות דפוס"
עדי הפקות דפוס פועלים שנים רבות באומנות הפקת אריזה. הפקת קופסא או בין אם זה הפקת שקיות בעדי הפקות מתחייבים למוצרים האיכותיים ביותר מתוצרת כחול לבן. בעדי הפקות דפוס ילוו ויכוונו אתכם לאורך כל הדרך.
 

שימושים שונים בתעשייה


חייגו 050-2234279 (ירון)
או 050-7215031 (עדי)
ונשמח לעמוד לרשותכם
ולייעץ בכל נושא
מלאו פרטיכם בטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם


סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702
פקס: 02-5334073  | 
adiboxes@gmail.com
 
סניף צפון:  פקס: 04-6870990
 

סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702

home, home, house, building

סניף צפון: טל' 050-223-4279

home, home, house, building
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

050-2234279 (ירון) / 050-7215031 (עדי) 

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: