הזמנת קופסאות

​ ​
קופסא עם מכסה אינטגרלי
 
שרוול + קופסא
 
מכסה + תחתית 
קופסא למשחקי קלפים
 
קופסא מתקפלת
פתיחה עליונה + תחתונה
 
אריזות מיוחדות
 
רוצים להזמין קופסאות לאריזות? רוצים לדעת לעצב את קופסאות האריזה שלכם בצורה הטובה ביותר? בכדי לעשות את זה על הצד הטוב ביותר חשוב מאוד להגיע אל האנשים הנכונים ואל החברות הטובות ביותר בתחום.

ולמה בעצם זה כל כך חשוב? למה יש להקפיד הקפדה יתרה של הזמנת קופסאות לצרכי אריזה רק בחברות להפקת קופסאות או הפקת אריזה הטובות ביותר? מהסיבה הפשוטה שמוצר כזה או אחר יימכר במרכולים או המרכזי המסחר בצורה טובה הרבה יותר הרבה בזכות אריזה איכותית ,אריזה אשר תגרום לכל אחד שעובר בסביבה לסובב את הראש לכיוון אותו מוצר.

הזמנת קופסאות נייר מוטב ויעשה רק במקום אשר ישלב איכות של האריזה עם עיצוב איכותי, מעבר לכך חשוב מאוד להתייחס להנדסת האנוש של האריזה, הזמנת קופסאות נייר אשר תעשה בחברה להפקות של מוצרי אריזה מקצועית תקבל התייחסות לכל המרכיבים הנדרשים על מנת שמוצר האריזה יתאים לאותו המוצר הנמכר.

אז למה עוד חשובה כל כך הזמנת קופסאות קרטון איכותיות? מוצר שנמכר הוא בראש ובראשונה צריך לתפוס את החוש העיקרי של הצרכן הממוצע, חוש הראייה הוא זה שלמעשה קובע במפגש הראשוני של אותו הצרכן עם המוצר אם המוצר יכנס אל עגלת הסופר או לא. הזמנת קופסאות קרטון איכותיות תגדיל משמעותית את רמת המכירות.

מה חשוב לדעת לפני הזמנת אריזות נייר?
מוטב כי הזמנת אריזות נייר תעשה כאמור בחברה אשר תדע להמליץ ללקוחותיה על סוג האריזה הרצוי למוצר כזה או אחר. חשיבות התאמת האריזה היא למעשה זו שיכולה לקבוע אם אותו לקוח ירכוש שוב את אותו המוצר או יעבור אל החברה המתחרה. חוסר נוחות בשל אריזה לא מתאימה עלול לגרוע מהמוצר עצמו שיכול להיות יוצא מן הכלל.

הזמנת שקיות נייר רק בעדי הפקות דפוס!
משום שבעדי הפקות דפוס מתייחסים אל האריזה בכבוד רב לא פחות מהמוצר עצמו. הזמנת שקיות או כל מוצר אריזה אחר מעוצב ומותאם זו היא המומחיות שלנו, אנו נדע לייעץ ולכוון כל לקוח אל מוצר האריזה הטוב ביותר עבורו .   
 

שימושים שונים בתעשייה


חייגו 050-2234279 (ירון)
או 050-7215031 (עדי)
ונשמח לעמוד לרשותכם
ולייעץ בכל נושא
מלאו פרטיכם בטופס
וניצור עמכם קשר בהקדם


סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702
פקס: 02-5334073  | 
adiboxes@gmail.com
 
סניף צפון:  פקס: 04-6870990
 

סניף מרכז: ת.ד. 1804 , א.ת. חולון 5811702

home, home, house, building

סניף צפון: טל' 050-223-4279

home, home, house, building
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

050-2234279 (ירון) / 050-7215031 (עדי) 

phone6, phone, contact, telephone, support, call

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: